“Sapo i ndërrova pelenat vajzës”,Kresha i lë gojë hapur të gjithë me deklaratën-Shqipëria Live
20/01/2022 17:00

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Eni Koci së shpejti nënë, gazetari: Së shpejti publikon fotot shtatzënë-Shqipëria Live
20/05 16:12
Elvana Gjata e shtrirë në sflitatën e Valdrin Sahitit , ja çfarë ndodhi- Shqipëria Live
20/05 16:11
Si reagoi Trixa kur pa videot e Donaldit me Borën,të gjithë në restorant sytë tek ajo-ShqipëriaLive
20/05 16:10
Bleron dhe Afron divorcohen? Gazetari tregon të fshehta e çiftit-Shqipëria Live
20/05 16:09
Bora dhe Donaldi më shume së një takim, gazetari tregon se çfarë ndodhi në Kosovë-Shqipëria Live
20/05 16:00
Semin në krahët e Donaldit sonte në Top Channel, konfirmon lidhjen me Borën?-Shqipëria Live
20/05 16:00
Kledi i Big Brother në krahët e Evi Reçit, gazetari konfirmon lidhjen-Shqipëria Live
20/05 15:59
“A do bëhet ky vend?”, Bombaj: 385 fjalë në minutë, djali im thyer rekordin- Shqipëria Live
20/05 15:39
Përlotet live në studio, çfarë ndodhi me Leonard Bombaj?-Shqipëria Live
20/05 15:38
“Të pëlqejnë djemtë shqiptar?”,ja si përgjigjet vajza që la Hollandën për Shqipërinë-Shqipëria Live
20/05 15:35
“Zgjidhni Shqipërinë,shqiptarët të ndihmojnë”,holandezja ka një mesazh për shqiptarët-Shqipëria Live
20/05 15:34
“Shita dhe dhurova gjithçka”, holandezja i shet të gjitha për të jetuar në Shqipërinë-Shqipëria Live
20/05 15:33
Braktisi Amsterdamin për Tiranën,holandezja: Më pëlqen,për 15 min. shkoj në det e mal-Shqipëria Live
20/05 15:33
“U mrekullova nga natyra dhe fshatrat”E reja braktis Holandën për Shqipërinë-Shqipëria Live
20/05 15:33
“Nëse nuk do të ishte penduar Dumani çfarë do të bëhej në këtë vend?”-Shqipëria Live
20/05 15:17
“Talo Çela theri me thikë në fyt Fatmirën,e bëmë për 40 mijë €”,dëshmia e Dumanit- Shqipëria Live
20/05 15:16
“Dumani si okazion i SPAK, të tregojnë se janë të pavarur”, flet Muzhaqi -Shqipëria Live
20/05 15:14
“Mafia shqiptare është elitare në botë”, eksperti i sigurisë jep alarmin-Shqipëria Live
20/05 15:14
“Imagjinoni të pendohet Vis Martinaj, Talo Çela e Çapja si Dumani, bie shteti” -Shqipëria Live
20/05 15:12
“S’besoj që Vis Martinaj i dha çek të bardhë Dumanit për vrasjen e Endrit Dokles”-Shqipëria Live
20/05 15:12