Sabiani revoltohet gjatë provave: Të zhvishemi të gjithë – Big Brother Albania Vip
05/12/2021 23:56

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Egzona kujdeset për Donaldin, i përgatit mëngjesin – Big Brother Albania Vip
22/01 15:43
Iliri për Arjolën: I rri afër shokut të rrezikuar por… – Big Brother Albania Vip
22/01 15:42
“Nuk do ndryshoja asgjë”, Monika bisedon me Arjolën – Big Brother Albania Vip
22/01 15:40
Arjola nis ditën me një përqafim për Monikën – Big Brother Albania Vip
22/01 15:38
Monika zgjohet e para, përgatitet të nisë ditën – Big Brother Albania Vip
22/01 15:37
Në shtëpi ndizen dritat dhe nis muzika, banorët ende në gjumë – Big Brother Albania Vip
22/01 15:36
“Të ishte Dagz, Einxhel do ishte në atë tavolinë?”/Donaldi-Egzonës – Big Brother Albania Vip
22/01 10:26
“Nuk më duket normale”/Donaldi dhe Arjola për situatën Ilir-Monika – Big Brother Albania Vip
22/01 10:25
“Iliri pa Monikën është …”/Donaldi për Ilirin – Big Brother Albania Vip
22/01 10:22
“Sa inat më vjen”/Donaldi bisedon me Egzonën – Big Brother Albania Vip
22/01 10:21
“Iliri do luftojë për Arbrin”/Donaldi bisedon me Egzonën – Big Brother Albania Vip
22/01 10:20
“Je një mike midis 2 ish-miqsh”/Iliri diskuton me Arjolën – Big Brother Albania Vip
22/01 10:18
“Iliri ka frikë nga shakatë”/Donaldi për Ilirin – Big Brother Albania Vip
22/01 10:17
“Ai u viktimizua”/Einxhel bisedon me banorët për Donaldin – Big Brother Albania Vip
22/01 10:16
“Do të më nxjerrë”/Einxhel analizon lojën e Donaldit – Big Brother Albania Vip
22/01 10:01
Arjola dhe Egzona të përlotura pas daljes së Beatrix – Big Brother Albania Vip
22/01 10:00
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro
22/01 09:53
“Sa çudi më duket pa Trixën”/Donaldi-Egzonës – Big Brother Albania Vip
22/01 09:51
“Publiku e mban se bën gam gam”/Arbri për Donaldin – Big Brother Albania Vip
22/01 09:50
“Ka humbur njerëzit e vet këtu brenda”/Banorët për Donaldin – Big Brother Albania Vip
22/01 09:49