Sabiani nervozohet: Ai pushverdhi… – Big Brother Albania Vip
07/12/2021 13:15

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Koreografie e re nga banorët – Big Brother Albania Vip
17/01 22:18
“Jam zhgënjyer” Beniada flet me Xheisarën – Big Brother Albania Vip
17/01 22:17
Si e shohin dashurinë banorët? – Big Brother Albania Vip
17/01 22:15
A është FETO “monedha” që duhet të paguajë Shqiperia për ndihmën turke? Flasin Hila dhe Buzhala
17/01 22:07
“Dal unë” Tani flet me Ilirin – Big Brother Albania Vip
17/01 21:08
Monika ka një mesazh për pilotin e saj – Big Brother Albania Vip
17/01 21:07
Xheisara tregon hatërmbetjen me Ilirin – Big Brother Albania Vip
17/01 20:02
Banorët nxitojnë të fitojnë provën e javës – Big Brother Albania Vip
17/01 20:01
Banorët mësojnë se cila do të jetë prova e javës – Big Brother Albania Vip
17/01 20:01
Iliri ngacmon çiftin Einxhel-Dj DAGZ – Big Brother Albania Vip
17/01 19:59
“Bëjmë kot sikur debatojmë”/ Çfarë po planifikon Beniada me Dagzin? – Big Brother Albania Vip
17/01 17:52
“Kam qejf të t’i thyej syzet”, Iliri ngacmon Monikën – Big Brother Albania Vip
17/01 17:51
“Dua të blej shumë zinxhirë”/ Nuk ndalen batutat mes Monikes dhe Ilirit – Big Brother Albania Vip
17/01 17:51
Arjola tenton të “lexojë” retë, banorët bashkohen në këtë mision – Big Brother Albania Vip
17/01 17:51
Iliri dhe Arbri stërviten, përdorin Monikën si peshë – Big Brother Albania Vip
17/01 17:50
Një koreografi performohet nga Tani, Iliri dhe Arbri – Big Brother Albania Vip
17/01 17:50
Një tjetër rreng, Beatrix tremb Beniadën – Big Brother Albania Vip
17/01 17:50
Pas Beatrix, Beniada trembet edhe nga Donaldi – Big Brother Albania Vip
17/01 17:49
“Piloti zemrës” dëgjohet në shtëpi, Donaldi dhe Monika kërcejnë dhe këndojnë-Big Brother Albania Vip
17/01 17:49
“Shikohet gjithë kohës në pasqyrë”, banorët flasin për Einxhel – Big Brother Albania Vip
17/01 16:19