“Sa nuk vdiqa atë ditë”, banorët diskutojnë për Fifin – Big Brother Albania Vip
25/11/2021 14:15

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“Nuk e besoj dot”, çifti shijon në qetësi reshjet e shiut – Big Brother Albania Vip
02/12 23:58
Beatrix rrëfen vendimin e vështirë për të qenë pjesë e “BBV” – Big Brother Albania Vip
02/12 23:57
Iliri e Sabiani komentojnë situatën në shtëpi, nuk kursejnë as batutat – Big Brother Albania Vip
02/12 23:56
Iliri komenton çiftin e ri: Tamam histori dashurie – Big Brother Albania Vip
02/12 23:55
Pas puthjes, Beatrix: Nuk e di a do shkëputem dot – Big Brother Albania Vip
02/12 23:37
Pas “dasmës”, Einxhel sprovohet me gongun e provës javore – Big Brother Albania Vip
02/12 23:37
Irini Qirjako përshëndet banorët – Big Brother Albania Vip
02/12 23:36
Banorët urojnë çiftin më të ri në shtëpi – Big Brother Albania Vip
02/12 23:35
Arbri mbështet puthjen e Donaldit dhe Beatrix: Gjëja më e bukur – Big Brother Albania Vip
02/12 23:35
Nuk shterojnë puthjet mes Donaldit dhe Beatrix – Big Brother Albania Vip
02/12 23:34
Natë romantike/ Puthje shkëmbehet edhe mes Sarës dhe Pajtimit – Big Brother Albania Vip
02/12 23:32
“Dasma” ndez romancën, Donaldi dhe Beatrix shkëmbejnë puthjen e parë – Big Brother Albania Vip
02/12 23:31
Energji pozitive, banorët festojnë duke kënduar dhe kërcyer – Big Brother Albania Vip
02/12 23:02
Atmosferë festive, banorët ia marrin valles – Big Brother Albania Vip
02/12 23:01
Sabiani përshëndet “dasmorët” me një këngë – Big Brother Albania Vip
02/12 23:01
Çifti shijon kërcimin e parë si “nuse” dhe “dhëndër” – Big Brother Albania Vip
02/12 23:00
Çifti i bashkohet “dasmës” – Big Brother Albania Vip
02/12 22:59
“Mendjen e kam tek ti”/ Beatrix është në siklet për “dasmën” – Big Brother Albania Vip
02/12 22:58
Nis “dasma”, Donaldi kërkon “nusen” e tij – Big Brother Albania Vip
02/12 22:57
Nis zyrtarisht “dasma”, e ftuar speciale Irini Qirjako – Big Brother Albania Vip
02/12 22:56