“Po më iku truri, nuk kthehem më mbrapa”, vazhdon revolta e Ilirit – Big Brother Albania Vip
07/12/2021 13:13

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Nis mbrëmja meksikane, banorët kërcejnë me njëri-tjetrin – Big Brother Albania Vip
17/01 00:23
“Kqyri tradhëtarët!”/ Banorët shikojnë fituesit duke u argëtuar – Big Brother Albania Vip
17/01 00:23
“Emrat funksionuan”, banorët shijojnë mbrëmjen e tyre – Big Brother Albania Vip
17/01 00:22
“Këtu funksionojnë gjërat ndryshe”, Donaldi sqarohet me Arbrin – Big Brother Albania Vip
17/01 00:22
Mbrëmja meksikane/ Banorët bisedojnë, Iliri dhe Arjola kërcejnë – Big Brother Albania Vip
17/01 00:22
Xheisara përgatit një urim të veçantë për dikë – Big Brother Albania Vip
17/01 00:21
“Njerëzit preferuan më shumë Dagzin sesa mua”, banorët diskutojnë- Big Brother Albania Vip
17/01 00:21
Loja përfundon, diskutimet vazhdojnë – Big Brother Albania Vip
16/01 23:23
“Ia kanë futur kot me pikët”, Dagz dhe Einxhel diskutojnë – Big Brother Albania Vip
16/01 23:22
“Nuk dëgjon por vetëm hidhesh”, Arjola debaton me Monikën – Big Brother Albania Vip
16/01 23:22
Një mbrëmje meksikane/ Xheisara lajmëron se cilët janë fituesit e lojës – Big Brother Albania Vip
16/01 23:14
Fituesit i përshtaten organizimit, vishen si meksikanë – Big Brother Albania Vip
16/01 23:13
“Nuk e di si e shkruani ju”, Dagz debaton me banorët – Big Brother Albania Vip
16/01 21:20
“Nuk ka gjuhë këtu”, banorët diskutojnë për lojën – Big Brother Albania Vip
16/01 21:20
Banorët duhet të gjejnë fjalë që fillojnë me gërmën “O” – Big Brother Albania Vip
16/01 21:20
“Orikumi është qytezë”, nuk kanë fund debatet mes banorëve – Big Brother Albania Vip
16/01 21:19
Loja “Shtet, qytet…”/ Banorët numërojnë pikët e grumbulluara – Big Brother Albania Vip
16/01 21:19
Loja “Shtet, qytet…”/ Shpjegimi i Arbrit shkakton të qeshura në shtëpi – Big Brother Albania Vip
16/01 20:37
Debate, nervozizëm, konkurencë/ Banorët vazhdojnë luajnë “Shtet,qytet…” – Big Brother Albania Vip
16/01 20:37
Beniada tenton të kopjojë nga Iliri – Big Brother Albania Vip
16/01 20:36