NRG Band ndez atmosferën/Banorët këndojnë e kërcejnë – Big Brother Albania Vip
15/01/2022 10:26

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 21 Janar 2022
22/01 01:30
Cilët banorë shkojnë në televotim? – Big Brother Albania Vip
22/01 00:39
Beniada takon dajën e saj – Big Brother Albania Vip
22/01 00:24
Beniada flet për dajë Pashukun – Big Brother Albania Vip
22/01 00:23
“Shyqyr që dole” Arbri i drejtohet Beatrix – Big Brother Albania Vip
22/01 00:18
A beson Beatrix tek dashuria e Donaldit? – Big Brother Albania Vip
22/01 00:17
Beatrix flet për eksperiencën e saj në shtëpi – Big Brother Albania Vip
22/01 00:15
Banori i cili eleminohet është – Big Brother Albania Vip
22/01 00:14
Tani takon fëmijët e tij – Big Brother Albania Vip
22/01 00:13
Tani emocionohet teksa flet për familjen – Big Brother Albania Vip
22/01 00:10
Balina komenton situatën mes Monikës dhe Ilirit – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
Dj DAGZ për Donaldin “Jam prerë në besë” – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
“Je kontradiktor” Iliri diskuton me Donaldin – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
“Nuk i ka qef aleancat” Balina flet për Ilirin dhe Monikën – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
“E kam parë agresiv” Arbri jep mendimin e tij për Donaldin – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
Monika Ilirit: “Për një lojë u shpërfytyrove” – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
Balina jep mendimin e saj për debatin Einxhel-Donald – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
“I ke përdorur njerëzit” Einxhel i drejtohet Donaldit – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
Çfarë dënimi merr Arbri? – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00
Einxhel tregon pse zgjodhi Monikën në nominim – Big Brother Albania Vip
22/01 00:00