Nis festa në shtëpi – Big Brother Albania Vip
25/11/2021 23:02

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Luftë për ide/ Vajzat tentojnë të “spiunojnë” grupin e Donaldit – Big Brother Albania Vip
04/12 23:55
Nxiu makaronat me qirinj, Antonela zbulon strategjinë e kundërshtarëve – Big Brother Albania Vip
04/12 23:54
Grupi i Donadit nis nga puna, përdor qirinjt për lehtësi – Big Brother Albania Vip
04/12 23:54
Grupi i Claudios ndryshon idenë, prish mozaikun e nisur – Big Brother Albania Vip
04/12 23:53
Grupi i Claudios nis diskutimet për mozaikun – Big Brother Albania Vip
04/12 23:52
Ndërtimi i mozaikëve, banorët ndahen në dy grupe – Big Brother Albania Vip
04/12 23:51
Banorët iu përcaktohet një tjetër detyrë, të ndërtojnë një mozaik – Big Brother Albania Vip
04/12 23:51
“Big Mama” dhe Einxhel kontrollojnë dollapet e banorëve – Big Brother Albania Vip
04/12 23:50
“Brezi i patetinave”/ Antonela revoltohet nga batuta e Monikës – Big Brother Albania Vip
04/12 23:49
Meridiani për Sabianin: Voton Donaldin sepse… – Big Brother Albania Vip
04/12 23:48
Iliri pyet Sabianin: Pse Donaldi është i preferuari yt? – Big Brother Albania Vip
04/12 23:48
“Nuk më pëlqejnë njerëzit që shkojnë sipas erës”,Beniada diskuton me Einxhel Big Brother Albania Vip
04/12 23:04
Arbri për Einxhel: Nuk do të përfitojë nga një mashkull – Big Brother Albania Vip
04/12 23:03
Einxhel për Arbrin: Nuk është tipi im por… – Big Brother Albania Vip
04/12 23:02
“Nëse do kisha hequr egon, do të isha e lumtur”, Einxhel flet për ish-partnerin – Big Brother Albania Vip
04/12 23:01
Meridiani për Donaldin: Ka lënduar dy persona – Big Brother Albania Vip
04/12 23:00
Gjermanë…pushtim…vëmendje/ Çfarë përpiqet të shprehë Iliri? – Big Brother Albania Vip
04/12 22:59
Iliri për Arbrin: Hidhet në aksion sa herë që Einxhel nominohet – Big Brother Albania Vip
04/12 22:59
Banorët nisin një lojë, qëllimi është të grumbullojnë sa më shumë bileta – Big Brother Albania Vip
04/12 22:58
“Ato veprime i kam shumë bezdi”, Sarah debaton me Pajtimin – Big Brother Albania Vip
04/12 22:57