Monika tregon pse u mërzit për largimin e Fifit – Big Brother Albania Vip
25/11/2021 21:30

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Banorët këndojnë Himnin e Flamurit – Big Brother Albania Vip
28/11 23:07
Atmosferë festive në shtëpi – Big Brother Albania Vip
28/11 23:06
Banorët festojnë duke shijuar një darkë – Big Brother Albania Vip
28/11 23:06
Top Channel/ Ariu polar ndryshon dietën! Shkak ngrohja globale, në Norvegji po hanë edhe drerë
28/11 22:07
“Ju u llapitët” Antonela i drejtohet Dj PM – Big Brother Albania Vip
28/11 22:06
Djemtë këndojnë me kostumet popullore – Big Brother Albania Vip
28/11 22:06
Iliri bën një përshëndetje të veçantë – Big Brother Albania Vip
28/11 22:05
Vajzat veshin kostumet e tyre – Big Brother Albania Vip
28/11 22:05
Iliri dhe Sabiani bëhen gati me veshjet popullore – Big Brother Albania Vip
28/11 22:04
Cili nga grupet do të fitojë provën? – Big Brother Albania Vip
28/11 21:11
Beniada vendos qese në kokë të mos laget – Big Brother Albania Vip
28/11 21:09
Banorët ia dalin me sukses – Big Brother Albania Vip
28/11 21:08
Antonela debaton me Sarën për provën – Big Brother Albania Vip
28/11 21:07
Nisin përgatitjet për zhvillimin e provës – Big Brother Albania Vip
28/11 21:07
Zarf i bardhë/ Banorët mësojnë provën e javës – Big Brother Albania Vip
28/11 20:21
Atmosferë festive në shtëpi për festën e Flamurit – Big Brother Albania Vip
28/11 20:20
“Vdesin të kenë në grup” Antonela flet me Einxhel – Big Brother Albania Vip
28/11 20:17
Einxhel dhe Antonela ironizojnë grupin – Big Brother Albania Vip
28/11 20:17
Banorët dëgjojnë këngë patriotike – Big Brother Albania Vip
28/11 20:16
Kënga Xhamadani Vija Vija ndez atmosferën në shtëpi – Big Brother Albania Vip
28/11 20:16