“Më shau” Antonela flet për Valonin – Big Brother Albania Vip
29/11/2021 17:40

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Humor në shtëpi nga Monika dhe Arjola – Big Brother Albania Vip
20/01 00:39
Einxhel dhe Beniada provokojnë me kërcimin e tyre – Big Brother Albania Vip
20/01 00:38
Djemtë performojnë koreografinë e tyre – Big Brother Albania Vip
20/01 00:37
Nis spektakli nën moderimin e Egzonës – Big Brother Albania Vip
20/01 00:34
Einxhel dhe Beniada në një kërcim provokues – Big Brother Albania Vip
19/01 22:45
Iliri, Tani dhe Arbri bëjnë provat e fundit para spektaklit – Big Brother Albania Vip
19/01 22:44
“E kisha të preferuar” Einxhel flet për Ilirin – Big Brother Albania Vip
19/01 22:40
Einxhel për Donaldin: “Fallco” – Big Brother Albania Vip
19/01 22:36
“Do kisha bërë të njëjtën gjë” Einxhel flet për nominimin – Big Brother Albania Vip
19/01 22:35
“Magji te dollapi im!” Beniada habitet – Big Brother Albania Vip
19/01 22:34
“Më befasove” Monika i drejtohet Arbrit – Big Brother Albania Vip
19/01 22:33
“Kaq burracak je?” Einxhel flet për Donaldin – Big Brother Albania Vip
19/01 22:32
Einxhel bisedon me Monikën për Donaldin – Big Brother Albania Vip
19/01 21:17
Beatrix këshillon Donaldin – Big Brother Albania Vip
19/01 21:16
“Çfarë nuk ka thënë ai për atë” Donaldi flet me Beatrix – Big Brother Albania Vip
19/01 21:15
“Bën viktimën” Donaldi flet me Beatrix – Big Brother Albania Vip
19/01 20:23
Beatrix dhe Donaldi flasin për eleminimin – Big Brother Albania Vip
19/01 20:22
Monika dhe Donaldi përgatiten për spektaklin e sotëm – Big Brother Albania Vip
19/01 20:21
“Ka bërë lëvizje të gabuar” Einxhel flet për Donaldin – Big Brother Albania Vip
19/01 20:20
Einxhel bisedon me Ilirin për Donaldin – Big Brother Albania Vip
19/01 20:19