“Live nga shtëpia”, Bjordi dhe Dea kanë një fëmijë për t’u kujdesur/ Wake Up
25/01/2023 09:51

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Astrologia Shehu: Shkurti, muaji i bollekut dhe pozitiv! Detaje për 12 shenjat…/ Wake Up
06/02 11:42
Meri Shehu: Përballja e dy gaforreve Olta dhe Luiz do ketë këtë përfundim!/ Wake Up
06/02 11:25
Astrologia: BBV, kush eliminohet të martën mbrëma?/ Wake Up
06/02 11:21
Meri Shehu: Kiara kombinon shumë me “gaforren” Luiz!/ Wake Up
06/02 11:20
Astrologia: Shen Valentini, shenjat që do bëjnë më shumë dhurata!/ Wake Up
06/02 11:04
Astrologia: Shen Valentini do shijohet nga këto shenja/ Wake Up
06/02 11:04
Astrologia: Çfarë do ndodhë me shenjën e Shigjetarit këtë muaj?!/ Wake Up
06/02 11:01
Shenjat që do jenë mirë në muajin shkurt janë këto!/ Wake Up
06/02 10:52
Ngrohja globale po pakëson reshjet, ka nxitur efektin serë dhe ndotjen e ajrit/ Wake Up
06/02 10:48
Top Channel/ Temperatura të ulëta në Shkodër, po punohet për pastrimin e rrugëve nga ngricat
06/02 10:27
Fenomenet e çuditshme që kanë ndodhur prej 2019/ Wake Up
06/02 10:25
Meteorologia Porja: Reshjet e dëborës në Shqipëri ja ku priten/ Wake Up
06/02 10:24
Shkurti me temperatura më të ulëta se normalja, por pa reshje/ Wake Up
06/02 10:23
Kur Luizi ju “vërsul” Deas ku ishte Amos?/ Wake Up
06/02 10:11
Memet në rrjet/ Dea Mishel “non grata” në Shkodër/ Wake Up
06/02 10:10
Luizi: Më mirë të kishte ikur Kiara, do bëja lojë më të fortë…/ Wake Up
06/02 10:08
I ftohti siberian mbërthen Shqipërinë, temperaturat -15 gradë/ Wake Up
06/02 10:04
Çmimet “Grammy”, triumfojnë Harry Styles, Lizzo dhe Kendrick Lamar/ Wake Up
06/02 10:01
Tërmeti i fuqishëm godet Turqinë, mbi 150 të vdekur/ Wake Up
06/02 09:59
Gjaknxehtësia ndër shqiptarët, shenjë force apo dobësie?/ Wake Up
06/02 09:58