“Kush po përdor kë?”, Arjola përgjigjet – Big Brother Albania Vip
30/11/2021 00:09

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

“E dija që do isha në nominim”/Egzona bisedon me banorët – Big Brother Albania Vip
26/01 11:52
“Kë nominove?”/Banorët diskutojnë nominimet – Big Brother Albania Vip
26/01 11:43
“Ti nuk thua atë që mendon”/Arjola për Ilirin – Big Brother Albania Vip
26/01 11:42
“Ata që kanë luftuar për lojë nuk do jenë në finale”/Monika-Arjolës – Big Brother Albania Vip
26/01 11:30
Einxhel flet e revoltuar për Monikën – Big Brother Albania Vip
26/01 11:23
“Nuk do dinë si ta eleminojnë”/Einxhel për Arjolën – Big Brother Albania Vip
26/01 11:22
“Për show, për numër?/Banorët diskutojnë zgjedhjet e finales – Big Brother Albania Vip
26/01 11:21
Banorët bisedojnë bashkë në oborr – Big Brother Albania Vip
26/01 10:21
“Nuk është koherent”/Einxhel dhe Arjola për Donaldin – Big Brother Albania Vip
26/01 10:21
“Askush nuk e tha me dëshirë emrin tim”/Donaldi për finalen – Big Brother Albania Vip
26/01 10:21
“Për sa kohë nuk mund të ha ëmbëlsira?”/Beniada – Big Brother Albania Vip
26/01 10:20
“Më ka dhimbur që më ra në qafë”/Monika për Ilirin – Big Brother Albania Vip
26/01 10:20
Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë – Big Brother Albania Vip
26/01 10:20
“Është mërzitur mami për sekretin”/Egzona përlotet – Big Brother Albania Vip
26/01 10:19
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022
26/01 01:45
Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë… – Big Brother Albania Vip
26/01 00:59
Dy emra dhe arsyet/ Banorët nisin nominimet e tyre – Big Brother Albania Vip
26/01 00:59
Tani dhe Egzona në nominim, Einxhel refuzon të drejtën e vetos – Big Brother Albania Vip
26/01 00:58
Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada ‘dënohet’ nga “Vëllai i Madh” – Big Brother Albania Vip
26/01 00:58
Arbri apo Monika? Ja cili eleminohet nga shtëpia e “BBV” – Big Brother Albania Vipv
26/01 00:08