“Kur vjen Prime dalin ndryshe”/Egzona bisedon me Xheisarën – Big Brother Albania Vip
15/01/2022 10:21

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

“Dua të shëndoshem”/ Beniada ka një kërkesë për “Vëllain e Madh” – Big Brother Albania Vip
23/01 16:47
Tani mëson Egzonën dhe Arbrin si të kërcejnë – Big Brother Albania Vip
23/01 15:52
“Dua të shëndoshem”/ Beniada ka një kërkesë për “Vëllain e Madh” – Big Brother Albania Vip
23/01 15:50
Tani, Egzona dhe Iliri performojnë një koreografi – Big Brother Albania Vip
23/01 15:50
Gjatë performancës Iliri pëson një aksident – Big Brother Albania Vip
23/01 15:46
Beniada mëson Arjolën dhe Einxhel sesi të pozojnë – Big Brother Albania Vip
23/01 15:46
Edhe pse të përgjumur, Iliri dhe Tani bëjnë një koreografi – Big Brother Albania Vip
23/01 13:56
Tani dhe Iliri zgjohen të parët, nisin ditën me humor – Big Brother Albania Vip
23/01 13:55
“Me një frymë…”/ Iliri shijon lëngun dietik – Big Brother Albania Vip
23/01 13:55
“Është e tepërt të rrish në bunkerin tënd”, Iliri flet për Tanin – Big Brother Albania Vip
23/01 13:55
“Nuk e ofendova”/ Iliri dhe Arbri bisedojnë për Monikën – Big Brother Albania Vip
23/01 13:49
Mbrëmje e qetë/Banorët bëjnë shaka me njëri tjetrin – Big Brother Albania Vip
23/01 10:22
“Po të rri afër që të më njohësh”/Einxhel ironizon Tanin -Big Brother Albania Vip
23/01 10:22
“E ka për ty”/Monika bisedon me Donaldin për Einxhel – Big Brother Albania Vip
23/01 10:21
“Çdo gjë mund të prisja po marrdhënien Einxhel-Ilir?”/Donaldi-Egzonës-Big Brother Albania Vip
23/01 10:21
“Ata nuk janë miqtë e mi”/Einxhel ‘lojëra’ me Tanin – Big Brother Albania Vip
23/01 10:20
“Ka filluar të krijojë lojë brenda lojës”/Tani për Einxhel- Big Brother Albania Vip,
23/01 10:18
“Gjarpër antipatik”/Tani i kërkon falje Einxhelit- Big Brother Albania Vip
23/01 09:52
Einxhel ironizon Tanin dhe e ndjek nga pas- Big Brother Albania Vip
23/01 09:51
“Bëra gabim që nuk nominova të rinjtë?”/Arbri-Einxhelit- Big Brother Albania Vip
23/01 09:48