Iliri pyet Sabianin: Pse Donaldi është i preferuari yt? – Big Brother Albania Vip
04/12/2021 23:48

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Egzona godet Donaldin – Big Brother Albania Vip
23/01 22:05
Iliri dhe Tani komunikojnë me shenja – Big Brother Albania Vip
23/01 22:05
“Ka qenë një ferr i vërtetë” Monika flet me Egzonën – Big Brother Albania Vip
23/01 22:05
Monika tregon pse nuk u martua më – Big Brother Albania Vip
23/01 22:05
“Nuk i kam bërë gjë” Monika flet për Ilirin – Big Brother Albania Vip
23/01 22:04
“Dua paqen” Monika flet me Egzonën – Big Brother Albania Vip
23/01 22:04
“Ndihem në faj” Egzona flet për Tanin – Big Brother Albania Vip
23/01 22:04
“E shikoj distant” Donaldi flet për Arbrin – Big Brother Albania Vip
23/01 22:03
Beniada flet me veten – Big Brother Albania Vip
23/01 22:03
Banorët do të përgatisin sanduiçë për njerëzit në nevojë – Big Brother Albania Vip
23/01 22:02
“Përfiton nga të tjerët”/ Beniada ‘hakmerret’ ndaj Donaldit – Big Brother Albania Vip
23/01 18:45
Einxhel e rënduar emocionalisht, nuk i mban dot lotët – Big Brother Albania Vip
23/01 18:45
“Tu ngjit dhe nuk po të shqitej”/ Iliri dhe Tani flasin për Einxhel – Big Brother Albania Vip
23/01 18:45
Një pasdite relaksuese, banorët përfitojnë trajtime – Big Brother Albania Vip
23/01 18:45
“Njëri më UFO sesa tjetri”, Iliri ironizon banorët – Big Brother Albania Vip
23/01 18:44
“Dua të shëndoshem”/ Beniada ka një kërkesë për “Vëllain e Madh” – Big Brother Albania Vip
23/01 16:47
Tani mëson Egzonën dhe Arbrin si të kërcejnë – Big Brother Albania Vip
23/01 15:52
“Dua të shëndoshem”/ Beniada ka një kërkesë për “Vëllain e Madh” – Big Brother Albania Vip
23/01 15:50
Tani, Egzona dhe Iliri performojnë një koreografi – Big Brother Albania Vip
23/01 15:50
Gjatë performancës Iliri pëson një aksident – Big Brother Albania Vip
23/01 15:46