Iliri bën një përshëndetje të veçantë – Big Brother Albania Vip
28/11/2021 22:05

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“Rrugëtimi im nuk do kishte qenë njësoj pa Dagzin”/ Einxhel-Monikës – Big Brother Albania Vip
20/01 10:18
“Personi më përzemër ishte Egzona jo Dagz?!”/Einxhel-Beatrixës – Big Brother Albania Vip
20/01 09:55
“Është lojë po jo me të gjithë”/Einxhel sqarohet me Beatrixën – Big Brother Albania Vip
20/01 09:49
Donaldi kurioz për sqarimin e Beatrixës me Einxhel – Big Brother Albania Vip
20/01 09:48
“Të shpëtonte Tanin para Dagz?”/Einxhel sqarohet me Beatrixën – Big Brother Albania Vip
20/01 09:47
“Nuk më kanë shpëtuar asnjëherë”/Banorët diskutojnë për zgjedhjet zinxhir – Big Brother Albania Vip
20/01 09:40
“Se prisja për Donaldin”/Banorët komentojnë çmimet – Big Brother Albania Vip
20/01 09:39
“Më qëndroi ftohtë”/Einxhel dhe Beniada për Monikën – Big Brother Albania Vip
20/01 09:38
“Ajo e uli edhe Donaldin”/Beatrix flet për Einxhel – Big Brother Albania Vip
20/01 09:37
“Furça,furça”/Monika diskuton me banorët nominimin surprizë – Big Brother Albania Vip
20/01 09:13
Çmimi surprizë/Kë nominon banori inteligjent? – Big Brother Albania Vip
20/01 09:12
Ndarja e çmimeve/Donaldi është zgjedhur si banori i padëshiruar – Big Brother Albania Vip
20/01 09:11
Humor në shtëpi nga Monika dhe Arjola – Big Brother Albania Vip
20/01 00:39
Einxhel dhe Beniada provokojnë me kërcimin e tyre – Big Brother Albania Vip
20/01 00:38
Djemtë performojnë koreografinë e tyre – Big Brother Albania Vip
20/01 00:37
Nis spektakli nën moderimin e Egzonës – Big Brother Albania Vip
20/01 00:34
Einxhel dhe Beniada në një kërcim provokues – Big Brother Albania Vip
19/01 22:45
Iliri, Tani dhe Arbri bëjnë provat e fundit para spektaklit – Big Brother Albania Vip
19/01 22:44
“E kisha të preferuar” Einxhel flet për Ilirin – Big Brother Albania Vip
19/01 22:40
Einxhel për Donaldin: “Fallco” – Big Brother Albania Vip
19/01 22:36