“Hallakatem por tek grupi shkoj”, Monika bisedon me Sabianin dhe Ilirin – Big Brother Albania Vip
06/12/2021 14:08

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Banorët e nominuar bisedojnë cili mund të dalë – Big Brother Albania Vip
17/01 09:12
“E mendoja Dagz me të fortë se ti”/Donaldi diskuton me Einxhel – Big Brother Albania Vip
17/01 09:11
“Dagzi të mbështet”/Banorët darkojnë dhe bisedojnë – Big Brother Albania Vip
17/01 09:10
“Nuk më pëlqejnë gjërat me pult”/Donaldi akuzon Einxhelin – Big Brother Albania Vip
17/01 08:59
“Kë heq për të futur Arbrin?”/Banorët diskutojnë finalistët e mundshëm – Big Brother Albania Vip
17/01 08:58
“Po ti bëhesh mburojë e penalizon”/Iliri bisedon me Donaldin – Big Brother Albania Vip
17/01 08:57
“Po shoh një Einxhel tjetër”/Djemtë flasin për Einxhelin – Big Brother Albania Vip
17/01 08:56
Nis mbrëmja meksikane, banorët kërcejnë me njëri-tjetrin – Big Brother Albania Vip
17/01 00:23
“Kqyri tradhëtarët!”/ Banorët shikojnë fituesit duke u argëtuar – Big Brother Albania Vip
17/01 00:23
“Emrat funksionuan”, banorët shijojnë mbrëmjen e tyre – Big Brother Albania Vip
17/01 00:22
“Këtu funksionojnë gjërat ndryshe”, Donaldi sqarohet me Arbrin – Big Brother Albania Vip
17/01 00:22
Mbrëmja meksikane/ Banorët bisedojnë, Iliri dhe Arjola kërcejnë – Big Brother Albania Vip
17/01 00:22
Xheisara përgatit një urim të veçantë për dikë – Big Brother Albania Vip
17/01 00:21
“Njerëzit preferuan më shumë Dagzin sesa mua”, banorët diskutojnë- Big Brother Albania Vip
17/01 00:21
Loja përfundon, diskutimet vazhdojnë – Big Brother Albania Vip
16/01 23:23
“Ia kanë futur kot me pikët”, Dagz dhe Einxhel diskutojnë – Big Brother Albania Vip
16/01 23:22
“Nuk dëgjon por vetëm hidhesh”, Arjola debaton me Monikën – Big Brother Albania Vip
16/01 23:22
Një mbrëmje meksikane/ Xheisara lajmëron se cilët janë fituesit e lojës – Big Brother Albania Vip
16/01 23:14
Fituesit i përshtaten organizimit, vishen si meksikanë – Big Brother Albania Vip
16/01 23:13
“Nuk e di si e shkruani ju”, Dagz debaton me banorët – Big Brother Albania Vip
16/01 21:20