Erjola me Junën përqafim në studio: Ishte… – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09/2022 00:00

Java e 5 e kampionatit, golat dhe ngjarjet kryesore. Partizani merr kreun, Kukësi dhe Teuta në krize bien në fundin e tabelës. Erzeni habit me mbrotjen, asnje gol i pësuar në 5 javë. Fillon java e kombëtares, mungesat shqetësojnë Edi Rejën pas ndeshjeve me Izraelin dhe Islanden. Në futbollin europian Real Madrid shpërthen në derbi, në angli Arsenali shënon rekorde të reja. Kriza e Juventusit dhe Interit trazon Italinë. Videot e Kostandinit dhe shumë kuriozitete nga bota e sportit për një pasqyrim sa më të këndshëm të fundjavës sportive. Moderatorë Edi Manushi dhe Alesia Bami Kryeredaktor Glenti Nallbani

Tirana e Partizani dorë për dore. Botërori, parshikimet për fituesin-Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:01
Gabimi flagrant, Partizanit ju mohua një penallti – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Parashikimet për botërorin, ja kush qëndron i pari – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Derbi në krye, Jupi: Ja pse Tirana jep më shumë garanci – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
3 penallti në Dibër, Korabi shkund Skënderbeun – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Dokumentar | Toka e Heronjve – KB Trepça dhe dashuria e Mitrovicës – Procesi Sportiv
15/11 00:00
Fotot hot! Manushi ngatërron emrin e tifozes së Vllaznisë – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Vllaznia dhe protestat, dy dashuritë e Ada Dedës – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Xhevahir Sukaj: Nuk ka tifoz që sulmon Vllazninë – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Goli i Skukës që habiti stadiumin, “Ishte gabim…” – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Sukaj tregon eksperiencën në Qatar, “Ka shqiptarë që…” – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Erjola Doçi mesazh për çunat e Kukësit – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Partizani inaguron stadiumin e ri, 2 gola sjellin fitoren dhe… – Procesi Sportiv, 14 Nëntor 2022
15/11 00:00
Tifozi futet në fushë me… Ja fati i yjeve të europë – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:01
Debati për Vllazninë, presidenti u mor me kundërshtarët – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:00
Trembet stadiumi, tifozi në fushë, futi dorën për të nxjerrë… – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:00
Partizani duhet të fitonte 3-0, ja gabimet e të kuqve – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:00
Ndërhyrja horror ndaj Xhixhës, “Më bëhet mishi…” – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:00
Sherri masiv në mes të tribunës në Lushnje, preken edhe femrat – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:00
Sinemati me Radio Iliria, kujtohet goli në zërin e Vladimir Grillos – Procesi Sportiv, 7 Nëntor 2022
08/11 00:00