“Dua të dal, nuk mundem më”/Dagz-Einxhelit – Big Brother Albania Vip
15/01/2022 10:25

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Edhe pse të përgjumur, Iliri dhe Tani bëjnë një koreografi – Big Brother Albania Vip
23/01 13:56
Tani dhe Iliri zgjohen të parët, nisin ditën me humor – Big Brother Albania Vip
23/01 13:55
“Me një frymë…”/ Iliri shijon lëngun dietik – Big Brother Albania Vip
23/01 13:55
“Është e tepërt të rrish në bunkerin tënd”, Iliri flet për Tanin – Big Brother Albania Vip
23/01 13:55
“Nuk e ofendova”/ Iliri dhe Arbri bisedojnë për Monikën – Big Brother Albania Vip
23/01 13:49
Mbrëmje e qetë/Banorët bëjnë shaka me njëri tjetrin – Big Brother Albania Vip
23/01 10:22
“Po të rri afër që të më njohësh”/Einxhel ironizon Tanin -Big Brother Albania Vip
23/01 10:22
“E ka për ty”/Monika bisedon me Donaldin për Einxhel – Big Brother Albania Vip
23/01 10:21
“Çdo gjë mund të prisja po marrdhënien Einxhel-Ilir?”/Donaldi-Egzonës-Big Brother Albania Vip
23/01 10:21
“Ata nuk janë miqtë e mi”/Einxhel ‘lojëra’ me Tanin – Big Brother Albania Vip
23/01 10:20
“Ka filluar të krijojë lojë brenda lojës”/Tani për Einxhel- Big Brother Albania Vip,
23/01 10:18
“Gjarpër antipatik”/Tani i kërkon falje Einxhelit- Big Brother Albania Vip
23/01 09:52
Einxhel ironizon Tanin dhe e ndjek nga pas- Big Brother Albania Vip
23/01 09:51
“Bëra gabim që nuk nominova të rinjtë?”/Arbri-Einxhelit- Big Brother Albania Vip
23/01 09:48
“A gëzohesh po doli Monika”/Arjola pyet Ilirin – Big Brother Albania Vip
23/01 09:48
Donaldi dhe Egzona trembin Monikën – Big Brother Albania Vip
23/01 09:41
Arjola luan me Ilirin basketball – Big Brother Albania Vip
22/01 21:54
“Po mendoja për Beatrix” Donaldi flet me Egzonën – Big Brother Albania Vip
22/01 21:53
“Më foli ftohtë” Egzona flet për Arbrin – Big Brother Albania Vip
22/01 21:52
Monika qëndron e vetme në oborr – Big Brother Albania Vip
22/01 21:47