Cili është profili i një hakeri, eksperti zbulon disa prej tyre/ Wake Up
19/09/2023 10:13

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Ulen çmimet e “Internetit Roaming” mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor/ Wake Up
03/10 10:42
Nga futbolli te drejtësia, çfarë parashikon Meri Shehu të ndodhë?/ Wake Up
03/10 10:40
Datat 21 dhe 22 tetor të vështira për gaforren. Çfarë pritet të ndodhë?/ Wake Up
03/10 10:37
Astrologia: Luanët mos t’i japin gaz makinës pas datës 20 tetor/ Wake Up
03/10 10:33
Demi shenja “zvarritëse” e këtij muaji!/ Wake Up
03/10 10:27
Meri Shehu: Tetori muaj i vështirë, çfarë do të ndodhë me 12 shenjat?/ Wake Up
03/10 10:11
Astrologia Meri Shehu zbulon çfarë do të ndodhë me 8 tetor!/ Wake Up
03/10 10:10
A është njeriu që i kontrollon gjërat apo fati?/ Wake Up
03/10 10:06
Altin Mici: Vlerësoj veshjen e kryeministrit Rama/ Wake Up
03/10 10:03
Lajla Përnaska: Kryeministri Rama nuk vishet gjithmonë ashtu si duhet, gabon në …/ Wake Up
03/10 10:00
Lajla Përnaska: Duhet të respektohet kodi i veshjes në zyrat e shtetit/ Wake Up
03/10 09:54
Altin Mici: Me fat që kemi Italinë afër për stilin e veshjes/ Wake Up
03/10 09:50
Veshi pantallona të shkurtra në senat, politikania: Nuk është serioze/ Wake Up
03/10 09:47
Politikania: Thirrje Lindita Nikollës, ndalo zhaponetë dhe dekoltetë në parlament/ Wake Up
03/10 09:42
Adi mendon se mund të japë leksione “shtrak-shtruk”/ Wake Up
03/10 09:40
Fillon ndërtimi i Hënës. NASA tregon planet e popullimit/ Wake Up
03/10 09:36
Loja telefonike/ Gjej numrin nga 1 në 100, luaj dhe fito 100 Euro!/ Wake Up
03/10 09:34
A duhet të ketë një kod veshjeje gjatë punës në zyrë?/ Wake Up
03/10 09:28
Trafiku sot, zonat e rënduara në kryeqytet…/ Wake Up
03/10 09:27
Nokia 3310 i “pavdekshëm”. Mban 10 ditë bateri, flet 55 orë/ Wake Up
03/10 09:19