Banorët lexojnë kartolinat e shkruara – Big Brother Albania Vip
25/11/2021 23:43

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“U mblodh kongresi”, Iliri zgjohet i revoltuar – Big Brother Albania Vip
07/12 13:25
“Më shumë më habit Antonela”, Iliri dhe Sabiani bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 13:23
Sabiani nervozohet: Ai pushverdhi… – Big Brother Albania Vip
07/12 13:15
Iliri- Sabianit: Ke dhënë dashuri, more llafe – Big Brother Albania Vip
07/12 13:14
“Po më iku truri, nuk kthehem më mbrapa”, vazhdon revolta e Ilirit – Big Brother Albania Vip
07/12 13:13
Einxhel, Pajtimi dhe Arbri hamendësojnë nominimet – Big Brother Albania Vip
07/12 10:41
“Të fortë janë”/Einxhel,Arbri dhe Pajtimi bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 10:37
“Ma shpifën”/Banorët bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 10:35
“Ajo kur dëgjon emrin e vet eksitohet”/Për kë flet Einxhel? – Big Brother Albania Vip
07/12 10:03
“Ta fusin pas krahëve”/Sabiani dhe Antonela bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 10:03
“Ti je si ato që rrinë te shtylla”/Arberi flet i ofenduar – Big Brother Albania Vip
07/12 10:02
“Ajo ta ngul në fund”/Për kë flet Pajtimi? – Big Brother Albania Vip
07/12 10:02
Beatrix shprehet e zhgënjyer nga Ariola – Big Brother Albania Vip
07/12 10:00
Donaldi bën një ‘analizë’ për banorët – Big Brother Albania Vip
07/12 09:54
Banorët flasin për Claudion – Big Brother Albania Vip
07/12 09:53
Valoni ka bërë këngë për ty/Meridiani ‘provokon’ Einxhelin – Big Brother Albania Vip
07/12 09:49
“Pajtimi ngeci me mua”/Sara diskuton me banorët – Big Brother Albania Vip
07/12 09:48
Banorët luajnë me shigjeta në oborr – Big Brother Albania Vip
07/12 09:48
“Po më bën të shpërthej”/Sara dhe Pajtimi diskutojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 09:47
Sara dhe Pajtimi zihen/Pajtimi xheloz? – Big Brother Albania Vip
07/12 09:47