Arjola këndon e mërzitur – Big Brother Albania Vip
08/12/2021 15:18

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 18 Janar 2022
19/01 02:00
Dj DAGZ flet për lojën e tij në Big Brother – Big Brother Albania Vip
19/01 00:55
A do e hap Arbri kutinë e Pandorës? – Big Brother Albania Vip
19/01 00:38
Eleminimi i dytë për natën e sotme është – Big Brother Albania Vip
19/01 00:36
Xheisara flet për eksperiencën e saj në Big Brother – Big Brother Albania Vip
19/01 00:35
Einxhel nervozohet me banorët – Big Brother Albania Vip
19/01 00:34
Nis zinxhiri i shpëtimeve në shtëpi – Big Brother Albania Vip
19/01 00:33
Cili është banori i parë i eleminuar? – Big Brother Albania Vip
19/01 00:32
Beatrix flet për situatën e saj me Egzonën – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
“Gjeni një zgjidhje” Balina këshillon banorët – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
Xheisara surprizohet nga mamaja e saj – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
Nisin diskutimet mes Ilirit dhe Donaldit për pstërtinë në shtëpi – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
“U lirova” Xheisara flet për jetën e saj – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
“Primare kisha Beatrix” Arjola i drejtohet Egzonës – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
Einxhel-Donaldit “Loja që po bën nuk është e drejtë” – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
Banorët tregojnë pse nuk ndihmuan Egzonën – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
Sa e vërtetë ishte në mision Beatrix? – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
“Mu duk e çuditshme” Arbri flet për Egzonën dhe Beatrix – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
“Nuk e doje prezencën time” Beatrix i drejtohet Donaldit – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00
“Nuk dua të mërzitet” Egzona flet për Beatrix – Big Brother Albania Vip
19/01 00:00