Antonela tregon çfarë ndodhi me Arjolën – Big Brother Albania Vip
27/11/2021 19:11

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Iliri – Monikes: “Gri sallatë gri” – Big Brother Albania Vip
24/01 17:05
Monika për Arbrin: “Ai nuk del” – Big Brother Albania Vip
24/01 17:04
Donaldi dhe Monika kërcejnë së bashku – Big Brother Albania Vip
24/01 17:04
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 24 Janar 2022
24/01 17:00
Beniada tregon punën e saj të parë – Big Brother Albania Vip
24/01 16:03
“Ti nuk je i ftohtë” Beniada flet me Donaldin – Big Brother Albania Vip
24/01 16:03
“Më ka parë keq” Arbri flet për Monikën – Big Brother Albania Vip
24/01 16:02
Arbri tregon një sekret – Big Brother Albania Vip
24/01 16:01
Einxhel dhe Iliri diskutojnë eleminimin e rradhës – Big Brother Albania Vip
24/01 16:01
“Super byrek do dalë” Iliri ironizon Monikën – Big Brother Albania Vip
24/01 15:05
“Më vjen t’i gjuaj me tullë” Monika ngacmon Ilirin – Big Brother Albania Vip
24/01 15:04
“Doli nga dushi, si aktor” Beniada flet për Ilirin – Big Brother Albania Vip
24/01 15:03
“Kam shumë sekrete” Beniada flet me Monikën – Big Brother Albania Vip
24/01 14:54
Sekretet do të pushtojnë shtëpinë e Big Brother – Big Brother Albania Vip
24/01 14:53
“Nuk kemi ardhur të ndërtojmë familje” Iliri flet për Beatrix – Big Brother Albania Vip
24/01 14:52
“Nominim fisnikësh” Arbri flet me Ilirin – Big Brother Albania Vip
24/01 14:51
Arjola dhe Egzona dënohen nga Vëllai i Madh – Big Brother Albania Vip
24/01 11:12
“Pse e hodhi spinaqin”/Monika revoltohet me Ilirin – Big Brother Albania Vip
24/01 11:06
“Sa hedhim ne”/Banorët diskutojnë për ushqimin – Big Brother Albania Vip
24/01 11:03
“Do gëzoja po njësoj si për vete”/Einxhel për ‘fituesin’ e BBV – Big Brother Albania Vip
24/01 11:02