U bë baba për herë të parë, këngëtari i njohur përlotet nga surpriza e së shoqes
20/09/2019 18:16

Këngëtari i njohur i performancave live dhe cover-ave në youtube, Pier Noshi, u bë për herë të parë baba vetëm pak ditë më parë.

Sherri i bujshëm për një palë të brendshme, Kri tregon ç’ndodhi realisht
05/06 18:23
“Je transvestit”, reagimi epik i Kri kur e ofenduan
05/06 18:23
U kritikuan nga Vipa, “Aventurierët”: Bëhuni gati për 2 bomba të tjera!
05/06 18:22
Lindi i “Aventurierëve” bëhet lëmsh, plasin të qeshurat në studio
05/06 18:22
Skema për rihapjen e teatrit, Zamira Kita: Jemi gati!
05/06 18:21
“Në mos e paçin burrë, ta kenë dashnor”, kush e hoqi vargun nga kënga?
05/06 18:21
Incidenti me parodistët e Vlorës: Ja çfarë ndryshuan nga kënga!
05/06 18:21
Sa janë paguar “Aventurierët”? Kri, Lindi dhe Tatani e thonë hapur
05/06 18:20
Ftesë në 5, Aventurierët siç nuk i njihni, a është ky fundi i rrugëtimit? 5 Qershor 2020, Pjesa 1
05/06 18:19
Ftesë në 5, Sfidohen “Aventurierët”, si i ka ndryshuar fama, 5 Qershor 2020, Pjesa 2
05/06 18:19
Ftesë në 5, “Skam çe dua pasurinë”, artistët e Korçës & Parodistët e Vlorës, 5 Qershor 2020, Pjesa 3
05/06 18:19
Ftesë në 5, Aida Llukaj, përfaqëson Shqipërinë në “Paris Fringe Festival”, 5 Qershor 2020, Pjesa 4
05/06 18:18
Ftesë në 5, Abuzimi i 15-vjeçares,kërkohet regjistër i veçantë për pedofilët,4 Qershor 2020, Pjesa 1
04/06 20:40
Ftesë në 5, Rastet e abuzimeve,çfarë s’funksionon sipas Reilës, Gresës&Lurës,4 Qershor 2020, Pjesa 2
04/06 20:39
Ftesë në 5, A je gati për një gotë raki me miqtë? Këtë verë #pishqip, 4 Qershor 2020, Pjesa 3
04/06 20:37
Ftesë në 5, Konjakito, kokteili me bazë pijen tradicionale shqiptare, 4 Qershor 2020, Pjesa 4
04/06 20:36
Soni Malaj në protestë, e shqetësuar ngre vetëm një pyetje
04/06 19:53
Armina Mevlani nga protesta: Përdhunues do kete gjithnjë, por …
04/06 19:50
“Ministrja të dalë këtu”, Reila Bozdos nuk i del inati me ata që e marrin rrogën kot!
04/06 19:33
Jo është jo o plak, mesazhi i vajzës “artiste” të protestës
04/06 19:33