Ja sa Shqiptarë i’u bashkuan ISIS-it. Zv/Ministrija Kuko nxjerr shifrat
21/10/2019 22:45
Open – “Udhëkryqi i PD-së”- përplasje të forta mes Ristanit, Gjekmarkajt, Këlliçit, Hoxhës, Mërtirit
21/09 02:05
A e zhbën Kuvendi vendimin për Berishës? Flasin Hoxha, Gjekmarkaj, Ristani, Këlliçi dhe Mërtiri
20/09 22:43
“Basha i shitur te Rama”, Akuzat e forta të Ristanit që e futën në debat me Këlliçin dhe Gjekmarkajn
20/09 22:36
Këlliçi pranon që e kanë thirrur në Ambasadën Amerikane, zbulon çfarë ju kërkua për Berishën
20/09 22:36
Ristani: Përmend akuzat që Presidentët i kanë bërë Bashës, ka mbledhur rreth vetes eunukë
20/09 22:35
Për cilën arsye u përjashtua Berisha? Debat i fortë mes Ristanit, Gjekmarkajt dhe Mërtirit
20/09 22:35
Mërtiri: Ata që i la Basha jashtë i janë kthyer kundër, askush nuk foli para disa muajsh për të
20/09 22:34
Këlliçi kundër Bashës? Deputeti i PD: Edhe nëse mblidhen 1500 firma ato nuk janë anti-Amerikane
20/09 22:14
Me çfarë e shantazhoi Kim-Bashën? Ristani përplaset me Gjekmarkajn
20/09 22:06
Gjatë debatit me Ristanin, Gjekmarkaj tregon se çfarë tha Basha për Berishën ne mbledhje grupi
20/09 22:06
Lisandër Hoxha: Nuk ka asnjë akuzë zyrtare ndaj Berishës, do kërkoj shkarkimin e Bashës
20/09 22:06
Ristani ja “numëron” në sy Gjekmarkajt akuzat që dikur i ka bërë Bashës. Deputeti:I qëndroj edhe sot
20/09 21:57
Amerikanët ja kërkuan largimin e Berishës, Bashës apo PD-së? Debat mes Ristanit dhe Berishës
20/09 21:57
Ristani: I vetmi anti-Amerikan në PD është Basha, sqaron dhe nismën e Berishës për 1500 firma
20/09 21:56
Gjekmarkaj: Berisha nuk është cënuar nga PD, vendimi u mor nga SHBA, Basha s’kishte zgjidhje
20/09 21:29
Open – “Berisha vs Basha”, debate e përplasje mes Bardhit, Spiropalit, Mërtirit,Abilekajt e Bushatit
17/09 03:34
Mërtiri programi i PS si premtimet ne fushatë, Spiropali shpjegon shtyllat e programit
16/09 23:56
Abilekaj pyet Spiropalin: Të gjithë administratës do ti rritet rroga me 30% dhe kur?
16/09 23:43
Rama shmangu debatin me PD-në për programin e qeverisë? Spiropali flet për vonesën e Kryeministrit
16/09 23:42
Pyetja e sikletshmë e Bushatit për Bardhin: Po ti thonit jo SHBA-ve, çfarë do të ndodhte?
16/09 23:12