Flamurtari mposht Teutën dhe merr vendin e tretëJava e tretë e Superiores ka ulur siparin me ndeshjen Teuta-Flamurtari, e fituar nga vlonjatët me rezultatin 1-2.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.