Një arsye për të thyer protokollin
19/06/2017
Një arsye për të thyer protokollin
Princi William ka takuar të prekurit nga tragjedia e Grenfell, ndërtesës së lartë në Londër që u përfshi nga flakët, dhe ku mbeten 58 të vdekur.

Princi ka përqafuar një grua, bashkëshorti i të cilës rezulton i humbur pas flakëve që përpiu të gjithë ndërtesën. Ky është një thyerje protokolli... por Princi dëshironte vërtetë të tregonte dhimbjen e tij.

Familjarët të tjerë iu afruan përreth duke besuar se William përjeton vërtetë dhimbjen e tyre.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.