Na kënaqe sytë, Jennifer!
Dekolte tepër e hapur e 46-vjeçares
“Është kohë provash”
Lady Gaga përgatitet për performancën në “Grammy Awards”
comments powered by Disqus

në top channel »
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 138.5 139.2
USD 122.2 123
GBP 176.6 177.5
CHF 126 126.8
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
S&P 500 1851.86
-0.35
-0.02%
FTSE 100 5528.22
-144.08
-2.54%
NASDAQ 4283.59
+14.83
+0.35%
FTSE MIB 15899.79
-814.35
-4.87%
CAC 40 3909.58
-151.62
-3.73%
DAX 8757.76
-259.53
-2.88%
HANG SENG 18545.80
-742.37
-3.85%
Nikkei 225 15713.39
-372.05
-2.31%
S&P/ASX 100 4001.00
+36.50
+0.92%

Top Channel 2001-2015
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.