Edicioni Informativ, 24 Qershor 2017, Ora 19:30Një tjetër biznesmen nga kryeqyteti, ra pre e një mashtrimi kompjuterik pak ditë më parë, ku hakerat arritën t’i devijonin një transfertë parash. Për specialistët e krimit kompjuterik, identifikimi dhe vënia para përgjegjsisë i autorëve është i pamundur.  Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSportKultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.