Lifestyle
Tenton te shese te bijen per ca para dhe birre
Bum kerkesash per punen me te mire ne bote
SHBA, gjendet biznesmeni, qe u shtir si i vdekur
Lifestyle
Klima, Worldwatch: Ose ndryshojme, ose vdesim
Sulfur ne atmosfere per te ulur temperaturen e Tokes
Kaliforni, adoleshentja, record sms-sh
Britani, nje grua lind femijen dy dite pas vdekjes
Lifestyle
Shtiret si i vdekur, per t’u shpetuar borxheve
Adriatik, zbulohen koralet e epokes se akullt
Milingonat punetore vrasin “mikeshat” e mbretereshes
Londer, vajza ukrainase kerkon shoqerues per dasmen
Lifestyle
Google dhe televizoret plazma ndotin ambientin
Australi, mund peshkaqenin e shpeton kusheriren
“Darwin Awards 2009” shkon per ciftin belg
Lidhja me televizorin rrit depresionin
Lifestyle
Ndotja akustike? Kujdes nga ataku ne zemer
Iktusi ne tru, sherimi mund te vije nga qelizat
Njeriu i se ardhmes do vazhdoje evoluimin?
Virgin prezanton avionin e hapesires
Lifestyle
Itali, gjen familjen pas 22 vjetesh me Facebook
Humbet 127 mln dollare, hedh ne gjyq kazinone