Shqipëria përfiton nga rrëzimi i të tjerëve, ngjitet me dy vende në renditjen e FIFA-s
12/04/2018 12:31
Mavraj “hakmerret” ndaj Hamburgut, “shkarkon” trajnerin e 21-vjeçarëve
06/04/2018 15:34
Zgjedhjet? Duka: Asnjë ndryshim. Dënimi i UEFA-s, asnjë efekt për Skënderbeun në Superiore
02/04/2018 20:00
Kombëtarja, miqësore me Kosovën më 29 maj, në Zvicër
02/04/2018 16:47
“Ballisti” i shpëton ekstradimit në Beograd. Kroacia e transferon në burgun italian
29/03/2018 15:16
Shqipëria U21, Bushi: Ndikuan mungesat dhe mosaktivizimi i lojtarëve
29/03/2018 14:29
19-vjeçarët dështojnë në testin e dytë ndaj Kazakistanit
27/03/2018 17:11
Përballë Norvegjisë, futbollistët kuqezi: Na lanë bateritë!
27/03/2018 15:40
Napoli në ankth për Elseid Hysajn
27/03/2018 11:53
Panucci: Mësova më shumë nga humbja, sesa nga fitorja me Turqinë
27/03/2018 11:19
Shqipëria zhgënjeu ndaj Norvegjisë, Panucci: Gjendja fizike bëri diferencën
26/03/2018 21:31
Norvegjia na kthen vite mbrapa, Kombëtarja duket e vogël (NOTAT)
26/03/2018 21:07
Miqësore për t’u harruar! Norvegjia fiton me lojë dhe rezultat
26/03/2018 20:56
Formacionet zyrtare të miqësores Shqipëri-Norvegji
26/03/2018 18:30
Shqipëri-Norvegji, bilanci i përballjeve të drejtpërdrejta
26/03/2018 11:01
Shqipëria, Hysaj gati të sakrifikohet. Balaj: I lumtur që rikthehem
24/03/2018 14:09
Kuqezinjtë e vegjël në avantazh ndaj Sllovakisë
23/03/2018 18:16
Kuqezinjtë përgatiten për miqësoren me Norvegjinë
22/03/2018 14:47
Fotot e ndeshjes së parë të Shqipërisë në eliminatoret e një Botërori
20/03/2018 21:40
Shqipëria U21, Manaj e Sherri kërkojnë rezultate pozitive ndaj Sllovakisë
20/03/2018 17:31
Videoklipi rrëqethës i Thomas Strakoshës dhe këshilla e të atit
19/03/2018 22:27