Lifestyle
Gjen prezervativ ne pije, demshperblehet
Paguajne 155 mije dollare per nje qen te klonuar
Zbulohet kandili i perjetshem
Lifestyle
Shkence, hidhet hapi i pare drejt teletransportit
SHBA, projekt per centralet e “gjelbra” berthamore
3 minuta ushtrime intensive i bejne mire shendetit
“Facebook”, grup per eleminimin e Evo Morales
Lifestyle
Ilacet ADHD shkaktojne halucinacione
Sensi i ritmit eshte “ves” i lindur
Britani, rriten me 50 perqind perdorueset e kokaines
Lindje rekord ne SHBA, gruaja sjell ne jete tetenjake
Lifestyle
Genjeshtrat, shpiket aparati qe i zbulon
Astronomi, zbulohet asteroidi shume afer Tokes
Meshkujt aktive ne seks, rrezik nga kanceri ne prostate
I denuari pret gishtin dhe ia dergon Gjykates
Lifestyle
Toreadori 11-vjecar vret 6 dema
Humb unazen ne tualet, e gjen pas 11 ditesh
Kine, festime per Vitin e Demit
Meksikanet: Ne, prodhuesit me te mire te cokollates
Lifestyle
Obama, mesazh amerikaneve ne Youtube
SHBA, eksperimenti qelizor shton shpresat e te paralizuarve