Fashion
Ja kush janë sekretet e binjakeve që shkaktuan tërmet në industrinë e modës – FOTO
Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën (FOTO)
10 objektet e modës më të dëshiruara në botë për 2019
Fashion
Sfilatë në Paris, me fustane prej çokollate
Modelja austrialiane sjell trendin e ri të bikinit! – FOTO
Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)
Kalimtarët ndalojnë hajdutin para se të vijë policia
Fashion
Ekskluzive/ Anaidi i BB6 babai i një vajze 3 vjeçare që të gjithë ia dinim mbesë!
Kylie Jenner sulmohet për “harqet anormale”
Louis Vuitton mbyll javën pariziene të modës
Prish sfilatën, Gigi Hadid e kap dhe e nxjerr jashtë me dhunë (VIDEO)
Fashion
E paftuar në pasarelë, Hadid nuk vihet re nga siguria
Java e modës në Paris/ Në pasarelë edhe L’Oreal – FOTO
Kardashian dhe Jenner ekspozohen njësoj! (FOTO)
Pazari i Korçës, pasarelë mode/ Shikoni modelet e pabesueshme (Foto)
Fashion
Çmimet “Emmy”, kush u vesh më bukur? (FOTO)
Kur të tradhton veshja! Momentet e sikletshme të njerëzve të famshëm
Zbulohet koleksioni i Rihanës (FOTO)
Sfilata në Londër/ Veshje me hithrat e Princit Charles – FOTO
Fashion
Sfilata e Michael Kors/ Prezantohen veshje që përçojnë mesazhe pozitive
“Modë e shpejtë” në Britani/ Blerja e veshjeve të përdorura, për të reduktuar ndotjen