Gundogan e mbyll me Cityn, Milan “ëndërron” mesfushorin

04/06/2023 08:45

Ideja e afrimit të Ilkay Gundogan te Milan është duke qarkulluar shumë në mediet italiane këtë të shtunë.

Kapiteni i Manchester Cityt ka vendosur largimin nga Premier League dhe klubi i parë që doli në skenë për mesfushorin ishte Barcelona, megjithatë së fundmi edhe Milan ka treguar interes për 32-vjeçarin.

Kështu me këto dy emra që kërkojnë shërbimet e mesfushorit, vera e Gundogan pritet të jetë shumë e “nxehtë”.

Top Channel