Janë publikuar formacionet zyrtare për takimin midis Turqisë dhe Shqipërisë të vlefshëm për euro 2020.

Shqipëria do të luajë me:

Thomas Strakosha, Emir Lenjani, Frederic Veseli, Berat Djimsiti, Keidi Bare, Klaus Gjasula, Ledian Memushaj, Rei Manaj, Sokol Çikalleshi, Kastriot Dermaku, Ardian Ismajli.

 

 

Top Channel