Qeni hyn në fushë dhe rrëzon futbollistin! – VIDEO
14/11/2017 12:01
Suedia në Botëror, po Ibrahimoviç do të jetë në Rusi?
14/11/2017 11:58
Italia jashtë Botërorit, jehona në mediat europiane
14/11/2017 11:30
Festa e çmendur e suedezëve në “San Siro” – VIDEO
14/11/2017 10:38
Ventura i zhgënjen të gjithë: Nuk jap dorëheqjen
14/11/2017 00:46
Dëshpërimi i italianëve, në foto
14/11/2017 00:31
De Rossi shpërtheu ndaj stafit: Si të futem unë, na duhet fitorja – VIDEO
14/11/2017 00:20
Fillon revolucioni te Italia, largohen 4 futbollistë
14/11/2017 00:05
Grezda shënon golin e parë me përfaqësuesen: Ia dedikoj babait
13/11/2017 23:53
Kapiteni Buffon i dëshpëruar, shpërthen në lot
13/11/2017 23:35
Italia, jashtë Botërorit pas 60 vitesh
13/11/2017 22:42
Kosova përmbys Letoninë, fiton 4-3 miqësoren në Mitrovicë
13/11/2017 21:33
Nuk është as Batman, as Superman, por zbret në “San Siro”…
13/11/2017 19:48
Vërshëllima për sulmuesin e Zvicrës, e fejuara i del në mbrojtje: Injorantë!
13/11/2017 19:31
“Fake news” edhe në futboll: Messi, fitues i “Topit të Artë” 2017
13/11/2017 19:10
Turqi – Shqipëri, Live Koment
13/11/2017 18:25
Flamuri i Vorio-Epirit përpara ndeshjes Greqi-Kroaci
13/11/2017 18:11
Chiesa pakt me Fiorentinën, Interi në horizont
13/11/2017 15:17
Duka: Nga Turqia nis “një erë e re”…
13/11/2017 14:55
Italia në sfidën për “jetë a vdekje”
13/11/2017 12:20
Shqipëria me 3 sulmues ndaj Turqisë, formacioni i mundshëm
13/11/2017 10:58