Lifestyle
Kaliforni, adoleshentja, record sms-sh
Britani, nje grua lind femijen dy dite pas vdekjes
Shtiret si i vdekur, per t’u shpetuar borxheve
Lifestyle
Adriatik, zbulohen koralet e epokes se akullt
Milingonat punetore vrasin “mikeshat” e mbretereshes
Londer, vajza ukrainase kerkon shoqerues per dasmen
Google dhe televizoret plazma ndotin ambientin
Lifestyle
Australi, mund peshkaqenin e shpeton kusheriren
“Darwin Awards 2009” shkon per ciftin belg
Lidhja me televizorin rrit depresionin
Ndotja akustike? Kujdes nga ataku ne zemer
Lifestyle
Iktusi ne tru, sherimi mund te vije nga qelizat
Njeriu i se ardhmes do vazhdoje evoluimin?
Virgin prezanton avionin e hapesires
Itali, gjen familjen pas 22 vjetesh me Facebook
Lifestyle
Humbet 127 mln dollare, hedh ne gjyq kazinone
Obeziteti, “mik” i semundjeve kardiaovaskulare
Antarktide, 124 liqene nen akull
Rritet ndjeshem niveli i CO2 ne atmosfere
Lifestyle
Gjarpri me i madh ne bote? U zhduk para 60 mln vjetesh
France, montoi antena celularesh, demshperblen banoret