E enjte, 21 Tetor 2021
Rusët, hetimi, shkelje me përkthimin/ Prokurorët morën në pyetje të mbijetuarit me ndihmën e guidës
Aktualitet
“Basha – Berisha asnjë komunikim”/ Flamur Noka zbulon kur do mblidhet Kuvendi Kombëtar
Politikë, Top Talk
“Të ndihmoi Niko Peleshi të kaloje postobllokun?”/ Detaje nga përgjimet e policëve për të kaluar pa autorizim jashtë orës policore
Aktualitet
Peticion kundër ndotjes në Elbasan/ Banorët kërkojnë masa urgjente për zonën e ish-metalurgjikut
Sociale
Nuk vaksinohen as te mjekësia/ Silva Bino: Duhet të bisedojmë dhe t’i bindim studentët
Aktualitet
31 raste të vjedhjes së energjisë/ Vihen në pranga 12 qytetarë, nën hetim 12 dhe në kërkim 7
Aktualitet
Ambasadorja Kim: Kuvendi të zgjasë mandatin e vetting-ut!
Politikë
“Bota serbe” nervozon rajonin”: Duan të jetë Vuçiç lideri i të gjithëve
Rajoni
Emrat/ Tre shqiptarë “Wanted” në Greqi prangosen në Angli
Aktualitet
“Kam parë një vajzë të bukur…”/ Detaje nga përgjimet e policëve në Tiranë, shkelën ligjin e të dhënave personale
Aktualitet
“Lufta bëhet për transportin e mësuesve”/ Kryebashkiaku i Selenicës që u godit nga biznesmeni: Ishte i dehur! Nuk ka lab që s’pi, por…
Aktualitet
“Nuk kishim para! Morëm kredi për të jetuar”, gruaja e Lulzim Bitrit zbulon përfshirjen e tij në vrasjen në Tetovë dhe ‘miqësinë’ me Talo Çelën
Aktualitet
“Ku do shkojmë?!”/ Përmbarimi shemb çadrën e Cirkut Kombëtar, artistët protestë para ministrisë
Aktualitet
A i mbështet BE propozimet për ndryshime kushtetuese nga PD? Soreca: Kjo është demokraci!
Politikë