Seleksionimet e të rinjve, Bushi e Mustedanagiç shprehen të kënaqur
19/12/2017 14:00
Si zgjidhet kreu i FSHF? Çfarë thotë Statuti dhe rreziku nga politika
18/12/2017 19:52
Rikandidimi i Armand Dukës, 16 vite në krye të FSHF-së e favorizojnë
18/12/2017 19:50
105 vite Shtet, urimet speciale të kuqezinjve
28/11/2017 13:57
Duka nuk përjashton rikandidimin…dhe një koment për Bashkim Finon
27/11/2017 22:18
Duka: “Dosja” Skënderbeu dëmtoi kandidimin tim në UEFA
27/11/2017 22:01
Duka: Rashica zgjodhi Kosovën. Pengu im është një tjetër
27/11/2017 21:32
Duka: Komunikoj me De Biasin. I pëlqeu ndeshja ndaj Turqisë
27/11/2017 21:23
Panucci: Do të kemi një Shqipëri të bukur. Dallimi me Italinë…
23/11/2017 12:47
Renditja e FIFA-s, Shqipëria ngjitet në vendin e 62-të
23/11/2017 10:46
Pas Tares, edhe Cana kërkon ndryshim: Duhen prurje të reja me eksperiencë nga jashtë
22/11/2017 15:31
Kombëtarja, Duka: Duam kualifikimin në Euro 2020
14/11/2017 21:12
Hafizi i bashkohet Panuccit: Pse jo mos tentojmë të sulmojmë!
14/11/2017 19:18
Triumfi ndaj Turqisë, Bajko: Hap shumë i guximshëm, madje i rrezikshëm
14/11/2017 18:46
Starova: Panucci më ka imponuar simpati. I uroj suksese
14/11/2017 18:03
Sadiku: Kuptohem mirë me Roshin e Grezdën
13/11/2017 21:00
Panucci: Luajtëm si skuadër e madhe! Ndeshja s’ishte (fort) miqësore
13/11/2017 20:56
Kombëtarja është në formë, Panucci ka në dorë skuadrën (Notat)
13/11/2017 20:49
Shqipëria sulmuese mposht 3-2 Turqinë në miqësoren e Antalias
13/11/2017 20:21
0-2 në Turqi, Sadiku drejt rekordit, “skuqet” Memushaj
13/11/2017 19:23
Turqi – Shqipëri, Live Koment
13/11/2017 18:25