Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë dhe ekipit turk të Sakaryaspor, Odise Roshi është bërë sërish baba, për herë të dytë.

32-vjeçari e ka bërë vetë lajmin të ditur, në një postim në Instagram, ku ka zbuluar edhe emrin e vogëlushit.

“Mirë se erdhe në jetë princi im i vogël Noan Roshi”, ka shkruar futbollisti.

Roshi u martua në vitin 2020 me partneren e tij Silvi, dyshja kanë edhe një djalë më të madh që erdhi në jetë në vitin 2021.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Odise Roshi (@roshiodise)

Top Channel