Të ndjekur nga qindra kamera dhe aparate fotografikë, VIP-at botërorë e kanë të vështirë t’ia hedhin “pa u lagur”, teksa pësojnë ndonjë incident.

Edhe pse shpesh mundohen të jenë të kuruara në çdo detaj dhe t’i shpëtojnë syve kritikë dhe sulmeve ndaj tyre, nuk mund të shpëtojnë gjithmonë.

Në fotot e mëposhtme keni disa nga momentet e sikletshme të VIP-ave.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel