Nëndetësja luftarake ruse me shoqërueset, ankorohet në portin e Havana në Kubë (fotot)
12/06/2024 19:02
Lëvizja e parë në merkato, Tirana kthen sulmuesin në shtëpi
12/06/2024 18:06
Hajdutët gërmojnë nga tunelet e nëndheshme drejt argjendarisë në Romë dhe largohen me 500,000 euro bizhuteri (fotot)
11/06/2024 17:24
Partitë në bisedime emergjence për aleatë të mundshëm para zgjedhjeve të papritura në Francë (fotot)
11/06/2024 16:37
Vendimi i Apelit pro Berishës, Noka thirrje demokratëve të bashkohen, ja çfarë thotë për Lulzim Bashën
11/06/2024 13:25
Zbardhet ngjarja e ndodhur dy ditë më parë në Shkodër/ Si u plagos në këmbë 30-vjeçari, identifikohet autori
11/06/2024 12:37
Ishte shpallur në kërkim, merr fund arratia e 45-vjeçarit! Gjykata e ka dënuar me katër vite burg
11/06/2024 12:33
VIDEO/ Përfshihet nga flakët automjeti në qytetin e Korçës, drejtuesi…
11/06/2024 10:21
Pas dy shekujsh mungesë, kuajt e egër kthehen në stepat e Kazakistanit
11/06/2024 09:30
Video dramatike/ Hidroplani në ngritje përplas barkën para se të fundoset në gjirin e Vancouver (fotot)
10/06/2024 21:47
Vëllezërit Valter dhe Durim Bami në Dubai? Policia: Dy të shoqëruar nga autoritetet, pritet verifikimi i provave…
10/06/2024 16:55
Javë e nxehtë me temperatura të larta! Si do të jetë parashikimi i motit për sot dhe ditët në vazhdim
10/06/2024 07:00
Sondazhet/ Partia Popullore e para në BE, kryeson mazhoranca ‘Ursula’, sa ishte pjesëmarrja e votuesve
09/06/2024 21:46
E vërteta e sherrit me Rudina Dembacajn! Meridiani: Nuk jemi më…
08/06/2024 23:00
A janë ndarë apo jo? Nxori shtëpinë e saj dhe Ben Affleckut në shitje, detaji i Jennifer Lopez që trazoi rrjetin (Fotot)
08/06/2024 20:23
Aksident i rëndë në aksin rrugor Lezhë-Laç! Makina përplas për vdekje këmbësorin
08/06/2024 00:00
Nga bashkëpunimet te një film me Ilnisën, Meriton Mjekiqi flet për periudhën pas daljes nga Big Brother: Kam nevojë për…
07/06/2024 22:22
Automjeti përplaset me furgonin në aksin Elbasan-Cërrik, lëndohet një grua
07/06/2024 13:13
Gjurmët e gjakut në dysheme/ Pamjet brenda dhomës së hotelit ku dyshohet se u vra recepsionisti në Dhërmi, trupi ende i zhdukur
06/06/2024 20:06
Dyshohet se u mor peng dhe u vra, zbardhet ngjarja e rëndë në Dhërmi! Recepsionisti i hotelit u qëllua me armë, nuk i është gjendur trupi
06/06/2024 15:57
Ende asnjë armëpushim mes palëve, pavarësisht diskutimeve! Izraeli bombardon Gazën, 30 të vdekur
06/06/2024 14:55
Shtami i ri i gripit të shpendëve, vdes personi i parë: Virusi po përshtatet shpejt!
06/06/2024 14:37
Prej 2016 merrte tendera për trajtimin e mbetjeve spitalore, Prokuroria kërkon arrestimin e Ervis Mirit
06/06/2024 12:40
Vëllezërit kthejnë hotelin në qendër prostitucioni, arrestohen së bashku me gratë e punësuara (EMRAT)
06/06/2024 10:25
Krisje me Kurtin? Osmani: Dallimet mes krerëve, të tejkalueshme kur interesi shtetëror dhe qytetar vihet mbi të gjitha
05/06/2024 21:45
“T’ju vijë turp”/ Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në dalje të kampit të Gjadrit (E plotë)
05/06/2024 21:38
Pas disa muajsh hetime, Prokuroria Speciale e Kosovës arreston dy persona, dyshohen për spiunazh
05/06/2024 15:14
Atentati ndaj ish-prokurorit, Apeli i GJKKO lë në burg përjetë Redjan Rrajën, 35 vite për bashkëpunëtorin e tij
05/06/2024 14:27
Arsyeja/ Nuk ka qetësi për bashkinë e Himarës, jep dorëheqjen edhe kryetarja e komanduar Blerina Bala
05/06/2024 10:28
33-vjeçari nga Kopliku i vë flakën makinës së tij, ndërhyjnë në kohë forcat zjarrfikëse
05/06/2024 10:25