Gjoba edhe për këmbësorët/ Nisma për të ndryshuar ligjin. Nuk respektojnë asnjë sinjalistikë
22/01/2020 15:15
Shkodër/ Mjeshtrit e drurit, tradita një shekullore e familjes Karini
21/01/2020 15:46
Sekuestrohen 103 kg kanabis, 6 të arrestuar
21/01/2020 08:22
Tronditet Tirana, vritet i riu/ Vilson Tafçiu ishte nga Dibra, kishte ardhur për varrimin e gjyshes
21/01/2020 00:35
Dhunonte vajzën e mitur, policia shoqëron nënën 41 vjeçare pas denoncimit të Fiks Fare
20/01/2020 23:32
Fiks Fare/ Nëna, dhunë “kafshërore” ndaj vajzës 13-vjeçare përse nuk kishte larë enët!
20/01/2020 20:36
Nëna dhunon vajzën e mitur/ Denoncimi në “Fiks Fare”, 13-vjeçaren e merr ne mbrojtje njerku
20/01/2020 20:09
Atentat sa del nga burgu, plagosen dy persona në Vlorë
19/01/2020 00:22
Rasti në Fiks Fare/ Biznesmeni Samir Mane i jep fund mjerimit të familjes Kurti në Bulqizë
17/01/2020 20:40
Gruaja e pastrehë kërkon ndihmë/ Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, po lufton edhe me sëmundjen
17/01/2020 16:30
Kavajë/ Fabrika e dyshekëve në flakë, ishte në pronësi të babit të kryebashkiakut
17/01/2020 00:14
Shqiptarët të pakënaqur me punën/ Mendojnë se paguhen pak, punojnë shumë dhe nuk vlerësohen
16/01/2020 15:43
Sukë/ Fshatin ku s’del njeri në pension! Të moshuarit punojnë në bujqësi
16/01/2020 12:20
Fëmijët që denoncojnë prindërit/ Të lënë vetëm në shtëpi telefonojnë në linjën Alo 116111
16/01/2020 12:18
Elbasan/ “Pritë” në mes të natës, qëllohet me armë zjarri një 23-vjeçar
16/01/2020 08:03
Fiks Fare/ Bulevardi i Ri, nga një anë ndërtohet, nga ana tjetër vidhet
15/01/2020 20:40
Zhbllokohen doktoraturat/ VKM me rregulla të reja për udhëheqësit shkencorë dhe aplikantët
15/01/2020 19:57
Vrau pronarin anglez, arrestohet në Shqipëri dhe ekstradohet në Britani, 24 vjeçari nga Durrësi
15/01/2020 16:00
Gjyqtarja që të liron nga burgu! Enkelejda Hoxha e Krujës ka nxjerrë disa të dënuar nga burgjet
15/01/2020 15:10
Arrestime për tërmetin në Tiranë/ 38 urdhër arreste për ish-kryetarë komunash, ndërtues, kolaudues e drejtues teknik
15/01/2020 00:22
Arrestime në Tiranë për tërmetin. Në pranga ish kryetarë të komunave dhe ndërtues (Emrat)
14/01/2020 18:14