Digjet në ecje automjeti në autostradën Fier-Vlorë, shpëton për mrekulli shoferi

22/03/2022 15:51
Ilustrim

Një automjet tip “Renault” këtë të martë është përfshirë nga flakët në autostradën Fier-Vlorë në afërsi të fshatit Panaja.

Mësohet se drejtuesi i tij, sapo ka vënë re tymin që po dilte nga pjesa e motorit, ka ndaluar makinën, duke dalë menjëherë jashtë saj.

Zjarrëfikësit mbërritën në vendngjarje dhe shuan flakët, ndërsa raportohet se zjarri ndodhi për shkak të një shkëndije elektrike.

 

Top Channel