Humb jetën një person në Bulqizë, pasi kishte shkuar për të prerë lëndë drusore në mal

18/03/2022 09:33

Një banor i fshatit Blacë në njësinë administrative Shupenzë të Bashkisë Bulqizë ka humbur jetën teksa priste lëndë drusore.

Mësohet se gjatë prerjes me motorsek, e ka zënë poshtë druri dhe ka humbur jetën.

Policia e Bulqizës thotë se ngjarja ka ndodhur të enjten pasdite, si dhe ka nisur hetimet në lidhje me rrethanat e ngjarjes.

 

Top Channel