Në Frakull nuk mblidhen plehrat! Rrugët e fshatit me pirgje mbetjesh
23/08/2021 15:35
2.8 milionë turistë deri në korrik/ 1.4 milionë nga Kosova, kthehen polakët, vijnë turistë dhe nga Serbia dhe Rumania
23/08/2021 15:08
Zjarret nuk po ndalen/ Vijojnë në Dibër, Vlorë, Mirditë, Shkodër dhe Kukës
21/08/2021 15:53
Ekzekutim me tre plumba në kokë/ 25-vjeçari nga Elbasani u gjet i vrarë pranë Babicës në Vlorë
21/08/2021 15:09
Berat, plagoset me armë zjarri 24-vjeçari
18/08/2021 23:50
Borzilok në vend të shalqirit/ Divjakë, fermeri e mbjell për firmat grumbulluese
17/08/2021 12:00
Sërish aksident, 2 automjete përplasen në aksin rrugor Milot-Lezhë
13/08/2021 01:11
Tiranë/ Përplasen dy automjete, humb jetën 36-vjeçari
10/08/2021 07:22
E rëndë në Lushnjë! Pas konfliktit mbi pronësinë plas arma mes kushërinjve, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur
29/07/2021 07:30
E rëndë në Fier/ Makina del nga rruga, humb jetën 19-vjeçarja dhe plagoset një 21-vjeçar
28/07/2021 00:07
Alarmi për bombë në Tiranë/ Një valixhe e braktisur u gjet nga policia
27/07/2021 01:38
Tiranë, mbërrijnë autobusët elektrikë/ Bashkia fut në qarkullim 20 mjetet e para gjatë muajit gusht
24/07/2021 15:17
‘Dilni se u dogjëm’/ Shkrumbohet banesa 2-katëshe në Milot, fatmirësisht 7 anëtarët e familjes arrijnë të dalin në kohë
22/07/2021 07:45
Automjeti përplas motoçikletën, ndërron jetë 30-vjeçari
22/07/2021 07:15
Vlora tërheq me ujin e pastër/ Shtohet numri i pushuesve të huaj: Deti, ushqimi dhe mirësjellja
21/07/2021 15:25
Plehrat po largojnë turistët/ Situata në bregdetin e Durrësit dhe Kavajës mbetet dramatike
20/07/2021 19:45
Turistët e natyrës/ Plazhi i Porto Novës në Vlorë, tërheq shumë të huaj
12/07/2021 15:30
Në kërkim të vendeve më të freskëta/ Në Dardhë, dhjetëra vizitorë “ndjekin” temperaturat e ulëta
11/07/2021 20:33
Pastrimi i Krastës në Elbasan/ Fundjavë jo vetëm për të pushuar në natyrë
11/07/2021 20:17
Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar
06/07/2021 15:07
Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali
04/07/2021 18:20