Artizanit e bakrit në Berat, shqiptarët blejnë më shumë kazanë rakie
15/08/2020 16:23
4 mijë flamingo në Darzezë/ Shpendët vijnë në Shqipëri, nga Franca, Spanja dhe Italia
15/08/2020 16:17
Pandemia na bëri kursimtarë/ Në plazh me çadër dhe ushqim me vete
15/08/2020 16:10
Aksident i rëndë/ Makina përplas motoçikletën, vdes 71 vjeçari
15/08/2020 07:04
Digjet fabrika e përpunimit të drurit në Fushë-Krujë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme
13/08/2020 08:29
Vinin baste sportive në shkelje me ligjin/ Arrestohet një 22 vjeçar, një tjetër në kërkim
13/08/2020 08:16
Tragjike/ I infektuar me Covid-19, i riu i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 3 i spitalit
13/08/2020 07:53
Krujë/ Dogji furrën për prodhimit e gëlqeres, procedohet penalisht 49-vjeçari
11/08/2020 08:33
Turistë vendas në Apoloni/ Bie numri i të huajve për shkak të mbylljes së kufijve nga pandemia
09/08/2020 15:36
Italiani që pret turistët në Vlorë/ Larg Milanos, Paolo realizon ëndrrën e fëmijërisë
08/08/2020 15:24
Zhduket 14-vjecarja në Vlorë/ I ati tregon se vajza u largua vetë nga shtëpia tre ditë më parë
08/08/2020 15:21
A do kthehen fëmijët në shkollë? Diskutohen tre variante, por jo rikthim 100 % në klasa
05/08/2020 16:28
Të pambrojtur në plazh/ Në Durrës nuk po respektohen masat anti Covid
04/08/2020 19:39
Tumën s’ka kush ta vizitojë/ Në Kamenicë të Korçës mungojnë turistët e huaj
04/08/2020 16:32
Gjirokastër, 20 zjarre të qëllimshme/ Policia nuk ka ndaluar asnjë nga autorët e zjarreve
03/08/2020 16:40
Vera origjinale shqiptare/ Kantina që nisi si biznes familjar dhe u mbështet me fondet e AZHBR
02/08/2020 20:10
Ekselentja që ikën në Angli/ Po plotëson dokumentacionin, Ambasada s’është mbyllur për shkak të pandemisë
02/08/2020 19:57
Durrës, prenotimet në rritje/ Operatorët shpresojnë që gushti të jetë muaj i mirë për turizmin
02/08/2020 19:49
Vlora, më pak pushues/ Vetëm një e treta e hoteleve kanë pushues gjatë javës
01/08/2020 15:16
Me maska në plazhin e Durrësit/ Të huajt që pushojnë në Shqipëri, ndjehen më të sigurt
31/07/2020 15:50
Pasoja nga mbyllja e shkollave/ Fëmijët dëshirojnë që të kthehen në klasa në shtator
31/07/2020 15:50