E rëndë në Lushnjë! Pas konfliktit mbi pronësinë plas arma mes kushërinjve, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur
29/07/2021 07:30
E rëndë në Fier/ Makina del nga rruga, humb jetën 19-vjeçarja dhe plagoset një 21-vjeçar
28/07/2021 00:07
Alarmi për bombë në Tiranë/ Një valixhe e braktisur u gjet nga policia
27/07/2021 01:38
Tiranë, mbërrijnë autobusët elektrikë/ Bashkia fut në qarkullim 20 mjetet e para gjatë muajit gusht
24/07/2021 15:17
‘Dilni se u dogjëm’/ Shkrumbohet banesa 2-katëshe në Milot, fatmirësisht 7 anëtarët e familjes arrijnë të dalin në kohë
22/07/2021 07:45
Automjeti përplas motoçikletën, ndërron jetë 30-vjeçari
22/07/2021 07:15
Vlora tërheq me ujin e pastër/ Shtohet numri i pushuesve të huaj: Deti, ushqimi dhe mirësjellja
21/07/2021 15:25
Plehrat po largojnë turistët/ Situata në bregdetin e Durrësit dhe Kavajës mbetet dramatike
20/07/2021 19:45
Turistët e natyrës/ Plazhi i Porto Novës në Vlorë, tërheq shumë të huaj
12/07/2021 15:30
Në kërkim të vendeve më të freskëta/ Në Dardhë, dhjetëra vizitorë “ndjekin” temperaturat e ulëta
11/07/2021 20:33
Pastrimi i Krastës në Elbasan/ Fundjavë jo vetëm për të pushuar në natyrë
11/07/2021 20:17
Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar
06/07/2021 15:07
Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali
04/07/2021 18:20
Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët
04/07/2021 18:10
Tronditet sërish Velipoja/ Shpërthen bombola e gazit, në gjendje të rëndë nëna me tre fëmijët
04/07/2021 07:54
Ekspozohen makinat Retro/ Koleksionistë nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut bëhen bashkë në Pogradec
03/07/2021 15:52
Plehrat digjen dhe hidhen në lumë/ Skrapar, përveç ujërave rrezikohen edhe pyjet e kësaj zone
03/07/2021 15:11
Në Peqin plehrat digjen/ Në landfillin ilegal mbeturinave të qytetit i vendoset zjarri
02/07/2021 19:50
Karroca i pret rrugën furgonit, aksident me pasojë vdekjen në aksin Lushnjë-Berat
02/07/2021 07:11
Maturantja me 10 absolute/ Njeh katër gjuhë të huaja dhe luan edhe në piano
01/07/2021 19:50
Në ndjekje penale për plazhet/ Dhjetëra administratorë të proceduar nga veriu në jug
01/07/2021 12:19