Rekordet që theu Messi në “Klasike”
24/12/2017 08:45
Juventusi triumfon ndaj Romës, s’i ndahet Napolit!
23/12/2017 23:36
Milani ekip i dorës së dytë?! Mposhtet edhe nga Atalanta
23/12/2017 20:14
Aventura te Bayern, James shpreson që të vazhdojë
23/12/2017 18:48
Milan s’gjen qetësi, duan sërish t’i marrin Bonucci-n
23/12/2017 18:45
Gafa e Ronaldos që shtëngu “Bernabeun” – VIDEO
23/12/2017 17:40
Interi në rënie të lirë, mposhtet edhe nga Sassuolo
23/12/2017 16:59
Fituesi i “Topit të Artë”, spiun i Gjermanisë Lindore!
23/12/2017 16:18
Barcelona feston në Madrid, gjunjëzohet Reali
23/12/2017 14:25
Ranieri e ëndërron pankinën e Italisë
23/12/2017 12:41
Pogba humb stërvitjen, e kishte zënë gjumi
23/12/2017 12:02
Aubameyang do të marrë vendin e Griezmann?
23/12/2017 11:55
Pas ndarjes nga Xhemaili, “zbërthehet” Erjona – FOTO
23/12/2017 11:40
Fytyra e Messit, tatuazh në shpinën e 54-vjeçares
23/12/2017 11:21
Sabien Lilaj shpallet futbollisti i vitit 2017
23/12/2017 10:12
Përfundon aventura e Berrizos te Sevilla, deçizive humbja ndaj Sociedadit
23/12/2017 04:21
Rezultatet negative, Milinkoviç dhe Nexhipi largohen nga Kukësi
22/12/2017 23:40
Perla e Xhakës nuk mjafton për Arsenal ndaj Liverpool – VIDEO
22/12/2017 22:06
Gattuso: Ky Milan ende nuk është një skuadër
22/12/2017 20:09
8 lojtarë me një “tripletë” të veçantë
22/12/2017 18:48
“El Clasico” ndizet nga polemika për “pasillo”-n
22/12/2017 17:59