Zgjedhjet? Duka: Asnjë ndryshim. Dënimi i UEFA-s, asnjë efekt për Skënderbeun në Superiore
02/04/2018 20:00
Juraj Kucka, gol spektakolar në Turqi (Video)
02/04/2018 19:17
Bayern Munchen, sytë nga Morata nëse ikën Lewandowski
02/04/2018 19:09
Sfida me Barçën, Roma shpreson te njëri mes Nainggolan dhe Pellegrinit
02/04/2018 19:04
Super Xhaka, supergol në Zvicër (VIDEO)
02/04/2018 18:24
Largimi nga futbolli, Messi: Dita do të vijë, por s’e di se kur
02/04/2018 18:12
Futbollistët që kanë luajtur me Juven dhe Realin (Foto)
02/04/2018 17:58
“VAR-i? Si të bësh seks pa dëshirë!”
02/04/2018 16:47
Futboll, 19-vjeçaret miqësore me Kosovën
02/04/2018 14:14
Kundër Polonisë dhe Bjellorusisë, publikohet lista e kombëtares së femrave
02/04/2018 11:23
Umtiti “kërcënon” Barcelonën
02/04/2018 10:52
Muza e lojtarëve të Bologna-s – FOTO
02/04/2018 09:59
Juve-Real, Buffon: Shanset për kualifikim, 50 me 50
02/04/2018 09:35
FSHF, Shulku: S’ka zgjedhje të reja, as dënim për Skëndebreun
02/04/2018 08:16
Totenhem fundos Chelsean…dhe Conten
01/04/2018 20:43
Shënoi mes tyre, Bonucci: Nëse do ma bënin mua, do të plasja nga inati
01/04/2018 16:21
Partizani “zhyt” Kamzën në ujëra të ftohta, Luftëtari drejt Europës
01/04/2018 16:08
Zëdhënësja e Lavrovit: Perëndimi po tenton të na heqë Botërorin
01/04/2018 12:13
Mposhti Milanin, Allegri: Për titullin na duhen 99 pikë
01/04/2018 10:43
Zlatan Ibrahimovich vendos derbin në MLS me dy gola në debutim
01/04/2018 10:37
Arkivohet humbja ndaj Juves, Gattuso: Fokusin, te derbi i Milanos
01/04/2018 10:30