Jovic gjen golin, por VAR e anulon/ Mbyllet në “paqe” pjesa e parë e Fiorentina-West Ham

07/06/2023 22:12

Fiorentina-West Ham  përballen mbrëmjen e kësaj të mërkure, duke nisur nga ora 21:00 në “Fortuna Arena” në Pragë për trofeun e Conference League.

Fiorentina-West Ham (0-0)

Finalja e Conference League 

45+4′-Jovic gjen rrugën drejt rrjetës, por pas verifikimit në VAR goli anulohet për pozicion jashtë loje.

31′-Tiofzët e West Ham kanë goditur me gota në kokë dhe kanë gjakosur kapitenin e Fiorentinës Biraghin, sfida është ndalur për disa minuta.

09′-Fiorentina pranë golit, Mandragora tenton nga distanca./ SuperSport

Top Channel