Top Talk/Kërkesa e PD për qeveri tranzitore, Gjiknuri: Precedent i rrezikshëm për demokracinë
07/05/2019 16:24
Balluku i shbën vendimet, ja reagimi i Gjiknurit në Top Talk
07/05/2019 16:17
Top Talk/ Reforma zgjedhore, Gjiknuri: S’do ketë efekt tek zgjedhjet e qershorit
07/05/2019 15:49
Top Talk/ Pse po refuzohet oferta e mazhorancës për Reformën Zgjedhore? Ja si përgjigjet Salianji
06/05/2019 17:02
Top Talk/ Salianji: Rama le të qeverisë nga bunkeri përmes Facebook-ut
06/05/2019 16:38
Top Talk/ Shkarkimi i Sevdarit si anëtare e KLP, Ibrahimi: KPA neglizhoi
03/05/2019 16:21
Top Talk/ Kreu i KLP, Gent Ibrahimi: Brenda 45 ditëve do kemi Prokurorin e ri të Përgjithshëm
03/05/2019 16:11
Gent Ibrahimi në Top Talk: KLP do t’i shpallë kandidaturat për Kryeprokuror pa pritur Vettingun
03/05/2019 15:59
Çupi në Top Talk: Opozita çartiste me platformë frazash pa interes
02/05/2019 16:13
Top Talk/ Kadia: Kontrolli i partive nga KQZ është farsë
01/05/2019 16:18
Top Talk/Kadia: Një person që i futet politikës duhet të paguajë nga 100-300 mijë euro
01/05/2019 16:15
Top Talk, Kadia: KQZ thotë se janë shpenzuar 1.8 mln euro, por raportohet se janë shpenzuar 23
01/05/2019 16:12
Top Talk/ Ministri Çuçi pranon premtimin e pambajtur për subvencionimin e matrikulimit
30/04/2019 16:33
Top Talk/Arben Duka akuzon Agron Tufën si fundamentalist dhe manipulator të historisë së LANÇ
29/04/2019 16:00
Reforma Zgjedhore, Murrizi në “Top Talk”: Do ketë ndryshim sistemi
25/04/2019 16:26
“Ish sigurimsat” pushtojnë administratën shtetërore, Tufa në Top Talk: Vetëm në polici mbi 500 të tillë
24/04/2019 16:23
Top Talk/ Patozi: Bindja Demokratike, produkt bio shqiptar
23/04/2019 16:55
A kishte qëllim Rudina Hajdari që të ishte liderja e Bindjes Demokratike? Patozi zbulon gjithçka në Top Talk
23/04/2019 16:15
Top Talk/ Pastori: Politikanët, hipokritë dhe mjeshtra të artikulimit të fjalëve të besimit
22/04/2019 16:20
Kosova me dy qëndrime në Samitin e Berlinit? Veton Surroi jep përgjigjen në Top Talk
19/04/2019 17:13
Top Talk/ Surroi për “konfrontimin” Thaçi-Haradinaj: Thaçi vepron me kokën e vet, nuk ka përkrahjen e njerëzve
19/04/2019 16:59