Çfarë i bëri bashkë? Jasmina dhe ish i dashuri i Teas fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit

12/10/2021 13:34

Jasmina dhe Bearti janë fotografuar pranë njëri-tjetrit në një lokal. Nuk dihet nëse Jasmina ka udhëtuar drejt Kosovës apo janë takuar në një tjetër vend.

Ndërkohë, para dy ditësh, Jasmina pati një përballje me Andin në studion e Përputhen.

Pavarësisht se Andi e thoshte qartë se kishte reflektuar dhe dukej sikur kërkonte një mundësi të dytë nga ish-konkurrentja, kjo e fundit nuk ishte aspak e interesuar më për të.

Madje ajo ia tha aty në sy që nuk dëshiron të ketë asgjë më me Andin, pasi u bë kohë e gjatë që nuk kanë folur.

Mbetet për tu parë nëse takimi me Beartin ishte thjesht rastësor apo po planifikojnë dicka së bashku.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel