Bukuroshja venezueliane Aida Yespica është e pakursyer në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht foto që nxjerrin në pah format e saj seksi.

Ajo ndiqet nga afërsisht një milionë ndjekës në Instagram, ndërsa u bë e famshme pas romancave që kaloi me ish futbollistët Cristian Vieri dhe Matteo Ferrari.

Së fundi bukuroshja ka “ndezur” sërish fantazinë e ndjekësve, duke postuar një set fotografik mjaft “të nxehtë”, në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/29

Top Channel